VM.PL

Bliskie relacje z naszymi klientami są dla nas najważniejsze, dlatego często podróżujemy.

Za każdym razem, kiedy nasi partnerzy chcą spotkać się z nami aby porozmawiać osobiście, jesteśmy gotowi udać się do nich – czy to w ramach spotkania biznesowego, czy też zarządzania projektami lub zespołami programistów. W ciągu roku każde z naszych aut robi minimum 80 tyś km!

Centralne położenie w Europie

Centralne położenie w Europie
Serdecznie zapraszamy również wszystkich do odwiedzenia nas w naszym biurze w centrum Wrocławia!

150 km od Niemiec

Wrocław położony jest w samym centrum Europy, zaledwie 150 km od granicy niemieckiej, co pozwala nam dotrzeć samochodem do każdego miasta w Niemczech, a także innych pobliskich krajów.

 

300 m do dworca głównego

Nasze biuro we Wrocławiu znajduje się też zaledwie 300 m od głównego dworca autobusowego i kolejowego.

Zapewnia to dogodne połączenie komunikacyjne z innymi pobliskimi i nieco dalej położonymi miastami w Polsce i Europie (np. Berlin, Frankfurt, Drezno, Lipsk, Praga).

 

Dogodne połączenia lotnicze

Dzięki wielu regularnymi niedrogim połączeniom lotniczym możemy szybko i wygodnie dotrzeć też do naszych klientów w dalszych zakątkach Europy.

Z Wrocławia bezpośrednio dolecimy do niemieckich: Frankfurtu nad Menem, Monachium, Dortmundu i Düsseldorfu, a także pozostałych największych miast europejskich m.in. Zurychu, Brukseli, Amsterdamu, Eindhoven, Londynu czy Paryża.

Dev Team matters

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!