VM.PL

Czy chcesz...

 •  Wspierać kulturę zbioru praktyk DevOps w swojej organizacji?  

 • Zautomatyzować powtarzalne, ręczne etapy wdrażania?           

 • Przejąć kontrolę nad procesem wydania i jego rytmem? 

 • Skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek?                     

 • Usprawnić dostarczanie wartości biznesowej i sprawić, by postępy były bardziej widoczne?  

Korzyści

01
Nowa wersja może zostać wydana niemal natychmiastowo z dużą dokładnością i zerowym lub bardzo niskim poziomem regresji.  
02
Wydawanie może odbywać się co tydzień lub codziennie, lub nawet wiele razy dziennie (zależnie od kontekstu i potrzeb biznesowych).  
03
Pilotażowe prowadzenie nowych funkcji na produkcji jest możliwe, ponieważ mogą one być włączone dla wybranej grupy użytkowników.  
04
Istnieje krótka pętla informacji zwrotnych, aby zarząd mógł zadecydować, w które funkcje zainwestować i jak poprawić zadowolenie użytkowników.  

Co to jest?

 

 • Ciągła integracja

  Służy sprawdzaniu, czy aplikacja nie jest uszkodzona po każdej zmianie kodu (commit). Kod jest nie tylko kompilowany, lecz także wykonywane są zautomatyzowane testy. Programiści, którzy to praktykują, zwykle przesyłają kod do repozytorium tak często, jak to możliwe. Pomaga to w wydawaniu nowych wersji i pozwala przeznaczać mniej czasu na zamrażanie kodu podczas zatwierdzania wydania. Bazuje na tym ciągłe dostarczanie, aby codziennie zapewniać działające rozwiązanie dla środowiska przejściowego. Jest to bezpieczny obszar przed następnym etapem.
    
 • Ciągłe wdrażanie

  Idzie nawet dalej w stronę wdrażania na produkcji. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy wszystkie testy przebiegną pomyślnie, pokrycie jest wysokie, a jakość kodu na przyzwoitym poziomie. Ulepsza to pętlę informacji zwrotnych i upraszcza wydawanie nowych funkcji. Nie ma wielkiego wydania, które wymagałoby bardzo dużych przygotowań i stabilizacji.  

Technologie

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!