Tydzień Filmu Niemieckiego – VM.PL sponsorem!

/ 17.11.2019 Aktualności

W VM.PL lubimy promować inicjatywy kulturalne

Ze względu na fakt, że nasza działalność jest w pełni skoncentrowana na rynku niemieckim (80% wszystkich klientów), wszyscy w zespole uczymy się języka i kultury tego kraju. Dzięki temu możemy ciągle doskonalić się w tym, co robimy.

Z chęcią angażujemy się w różnego rodzaju inicjatywy związane z promowaniem biznesu, kultury i języka niemieckiego w naszym mieście i kraju. Ostatnio uruchomiliśmy drugą edycję nowego, innowacyjnego projektu – otwartych kursów niemieckiego w naszej firmie. Teraz zostaliśmy oficjalnym partnerem tegorocznego Tygodnia Filmu Niemieckiego we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty!

Coroczne wydarzenie organizowane przez Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu pozwala widzom kin w całej Polsce zapoznać się z cenionymi i nagradzanymi filmami twórców pochodzących z Niemiec. Nasza firma będzie sponsorować konkretnie pokaz oraz spotkanie z reżyserką filmu pt. „Die Toten Hosen w trasie”.

Bardzo się cieszymy i nie możemy doczekać się już wspólnego wyjścia firmowego na wydarzenie. Jesteśmy pewni, że stanie się to już naszą coroczną tradycją.

Seans i spotkanie już 23 listopada, ale serdecznie zapraszamy na wszystkie filmy! Program dostępny tutaj: https://tydzien-filmu-niemieckiego.pl

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)