• German
  • OpenShift
  • Red Hat

OpenShift DevOps with German

DevOps

WYNAGRODZENIE

  • 160 - 220 PLN/h netto (B2B)
  • 19 000 - 26 000 PLN brutto (UoP)

LOKALIZACJA

  • 100% zdalnie albo we wrocławskim biurze

Stanowisko: OpenShift DevOps with German
Lokalizacja: Dowolna (praca zdalna)

Opis projektu:

Aktualnie poszukujemy OpenShift DevOpsa ze znajomością języka niemieckiego, który dołączy do projektu naszego klienta z Niemiec. Nasz klient jest jednym z wiodących banków prorozwojowych na świecie. Angażuje się w poprawę ekonomicznych, społecznych i ekologicznych warunków życia.

Główne zadania:

  • Zarządzanie procesami w ramach cyklu życia usług, szczególnie operacjami serwisowymi dla komponentów infrastruktury
  • Koordynowanie zadań administracyjnych, monitorowanie wydajności usług, działania optymalizacyjne
  • Zarządzanie zmianami, problemami i incydentami
  • Zapewnienie płynnego przebiegu realizacji zgłoszeń oraz zarządzanie testami

Tech stack: Red Hat OpenShift, Kubernetes, Docker, Ansible, Linux, Gitlab, Nexus, Unix, Websphere Application Server

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku DevOps – min. 5 lat
  • Znajomość języka niemieckiego – min. B2
  • Dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi do automatyzacji infrastruktury
  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

  • Doświadczenie w bankowości

What will happen when you apply?

  1. 1
    (rozmowa telefoniczna)

    Rozmowa HR

    Krótka rozmowa z Rekruterem, jest to idealna okazja, aby się poznać i porozmawiać o współpracy. Sprawdzimy również Twoją znajomość języków obcych.
  2. 2
    (online)

    Spotkanie z Hiring Managerem
+ weryfikacja techniczna

    Rozmowa z Managerem połączona z rozmową techniczną z naszym programistą, aby sprawdzić Twoje umiejętności techniczne i porozmawiać więcej o projekcie.
  3. 3
    (online)

    Spotkanie z klientem

    Bezpośrednia rozmowa z klientem aby uzyskać więcej informacji u źródła.
  4. 4

    Decyzja & Umowa

    Witamy na pokładzie VM.PL! Tutaj zaczyna się Twoja wspaniała przygoda :)
Rozpoczęcie pracy

Poznaj swojego rekrutera

Martyna Ostrowska

IT Recruiter

LOKALIZACJA

    Information on personal data processing