Otwieramy oddział w Lublinie!

/ 20.08.2018 Aktualności

VM.PL w nowej lokalizacji!

Po kilkudziesięciu latach swojego istnienia właśnie zrobiliśmy kolejny duży krok do przodu, oficjalnie otwierając nowy oddział po drugiej stronie kraju, w centrum Lublina.

Biuro w tej lokalizacji otwiera nam możliwości na współpracę z programistami z regionu. Takie rozwiązanie oznacza również dla nas większą elastyczność i możliwość zatrudniania więcej developerów w tym samym czasie, tym bardziej, że nowy oddział znajduje się w pobliżu głównego dworca kolejowego, co jest atrakcyjne dla potencjalnych pracowników.

Rozpoczęliśmy już współpracę z trzema developerami, którzy pracują obecnie nad międzynarodowymi projektami z naszymi zagranicznymi klientami. Lublin jest również dobrze skomunikowany z europejskimi miastami, dzięki czemu możemy spotkać się z klientami zagranicznymi równie łatwo, jak z Wrocławia.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu partnerowi za bezcenną pomoc w formalnych sprawach związanych z otwarciem oddziału. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas przy ul. 1 Maja 13 w Lublinie!

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)