VM.PL

VM.PL wśród laureatów Diamentów Forbesa 2023

/ 01.02.2023
Aktualności

Z dumą informujemy, że firma VM.PL Software House znalazła się wśród laureatów jednej z najbardziej prestiżowych nagród biznesowych, a mianowicie Diamentów Forbesa 2023! Jest to ranking stworzony przez magazyn Forbes, który wyłania firmy o pozytywnych ocenach wiarygodności i najbardziej dynamicznym wzroście wartości w ciągu ostatnich 3 lat.

Informacje o rankingu

Ranking oparty jest na szwajcarskiej metodzie oceny wartości know-how oraz inwestycji, w którym firmy są wyróżniane na podstawie poziomu sprzedaży, zysku netto, wartości aktywów trwałych czy poziomu inwestycji. Kluczowy jest również brak zdarzeń negatywnych oraz współczynnik ryzyka poniżej 4.

Nasz wynik

Firma VM.PL uplasowała się na 51. miejscu na liście regionalnej i na 621 miejscu w klasyfikacji generalnej firm o przychodach od 5 do 50 mln zł. Z dumą możemy powiedzieć, że ostatnie trzy lata przyniosły nam naprawdę dobre wyniki. Od 2020 roku nasze przychody wzrosły o 255%, z 3 317 505 euro w 2020 roku do 8 489 588 euro w 2022 roku.

Warto też wspomnieć, że w ciągu ostatnich 6 lat, odkąd postanowiliśmy skupić się na obsłudze klientów niemieckojęzycznych, świadcząc im usługi tworzenia oprogramowania, nasze przychody wzrosły o 1869%! Aktualnie firmy z Niemiec, Austrii i Szwajcarii stanowią 95% naszych projektów. Taka ekspansja spowodowała również zwiększenie liczby pracowników i w 2022 roku nasz zespół liczył już 200 osób! Więcej informacji o nagrodach można znaleźć na stronie https://www.forbes.pl/diamenty/2023

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!