VM.PL sponsorem na Scaling Agile Summit 2021

/ 23.05.2021 Aktualności

Mamy zaszczyt poinformować was, że zostaliśmy sponsorem na kolejnym wydarzeniu. Tym razem jest to konferencja Scaling Agile Summit, organizowana przez firmę Softwareforen Leipzig, która odbędzie się 10-11 czerwca 2021 w formie online. 

Tematem przewodnim wydarzenia jest Agile, czyli na metodyce pracy, którą stosujemy realizując projekty dla naszych klientów. Dowiecie się przede wszystkim jak podejść do poszczególnych projektów w sposób zwinny. Jak wiadomo zwinność przedsiębiorstw niesie ze sobą szereg nowych wyzwań. Dlatego też eksperci na tym wydarzeniu podzielą się z wami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Pozwoli wam to poznać bliżej kulturę Agile oraz sposób w jaki pracujemy. 

W roku 2020 w wydarzeniu wzięło udział ponad 100 osób i było aż 25 prelegentów, jesteśmy pewni, że i w tym roku będzie podobna frekwencja. 

Reprezentować nas będzie Achim Nehl, czyli nasz Business Development Manager, który w krótkiej prezentacji opowie o VM.PL.  

Zachęcamy was serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu. Rejestracja pod tym linkiem:  https://scaling-agile-summit.de/ 

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)