Bawarsko-Polski Wieczór Świąteczny w Monachium

/ 29.12.2019 Aktualności

Wizyta w Monachium

Na początku grudnia mieliśmy zaszczyt uczeszniczyć w roli partnera w Polsko-Bawarskim Wieczorze Świątecznym w Pałacu Nymphenburg w Monachium.

Organizowane przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) wydarzenie ma już swoją ośmioletnią tradycję i zajmuje niekwestionowane miejsce w kalendarzu przedświątecznych spotkań w Monachium. Co roku uczestniczy w nim blisko 150 przedstawicieli firm, klastrów, stowarzyszeń, organizacji i instytucji gospodarczych z Polski i Niemiec.

Na początku mieliśmy przyjemność wysłuchać pięknego koncertu muzyki klasycznej w wykonaniu polskiego trio smyczkowego.

W drugiej natomiast części wieczoru, uczestniczyliśmy w przyjęciu, podczas którego mogliśmy porozmawiać z pozostałymi gośćmi na tematy biznesowe i nie tylko.

Warto podkreślić, że coroczne wydarzenie organizowane jest we współpracy z Konsulatem Generalnym RP w Monachium. Dodatkowo w tym roku patronatu honorowego nad spotkaniem udzielał Wicepremier Wolnego Państwa Bawarii i Minister Gospodarki Rozwoju Regionalnego i Energii, pan Hubert Aiwanger.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli uczestniczyć w nim również za rok!

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)