Co mówią klienci o współpracy z nami?

/ 16.01.2023 Biznes

Szczere opinie klientów na temat współpracy, to cenne źródło informacji. Dzięki ich wysłuchaniu mamy szansę trafnie zdefiniować nasze mocniejsze i słabsze strony, wyciągnąć wnioski i przede wszystkim nieustannie polepszać jakość naszych usług. To sprawia, że klienci, których wspieramy są zadowoleni, a ich biznesy rozwijają się zgodnie z planem.

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zapytać osobiście naszych klientów o ich opinie. Jakie są ich wrażenia i co sądzą o naszej współpracy? Podczas wizyty w naszej wrocławskiej siedzibie przedstawiciele dwóch firm – ergosoft oraz LucaNET opowiedzieli o swoich spostrzeżeniach. Wyjaśnili, co przyczyniło się do wyboru VM.PL do współpracy przy ich projektach. Opowiedzieli również o tym co sprawiło, że uznali VM.PL za dobrego partnera biznesowego w długofalowej perspektywie.

 

„Byliśmy też w kontakcie z firmami z rynku niemieckiego. Jednak od samego początku to nie było to samo, co praca z VM.PL, która nie wiąże się ze strachem czy presją. Firma VM.PL świetnie rozumiała, czego oczekujemy, a czego nie chcemy. I oczywiście bardzo ważna była dla nas kwestia językowa. Ponieważ zarówno dla handlowców, jak i dla programistów językiem komunikacji był niemiecki. To był jeden z decydujących czynników.”
Fabian Gundlach, ergosoft

„Od pierwszych chwil zespół VM.PL wyróżniał się pod względem wymagań jakościowych, komunikacji, doboru kandydatów i obmyślania rozwiązań wraz z klientem.”
Alexander Domene, LucaNet

 

Nasi klienci wskazali kilka obszarów i cech, które wyróżniły nas spośród konkurencji i sprawiły, że mogli nam zaufać.

  • Znakomite umiejętności językowe – w VM.PL komunikujemy się w języku ojczystym klientów (czyli po niemiecku) na każdym etapie naszej współpracy. Aż 74% naszych pracowników posługuje się językiem niemieckim na poziomie B1-C1.
  • Wysoka jakość usług i solidna realizacja projektu – przywiązujemy dużą wagę do tego, aby każdy projekt został wykonany na czas i aby zostały osiągnięte cele postawione na początku współpracy.
  • Partner biznesowy godny zaufania – cenimy sobie transparentność działań i stały kontakt z partnerami. To umożliwia nam najlepsze dopasowanie rozwiązań do potrzeb naszych klientów. Do tego stawiamy na długotrwałe relacje – część naszych klientów współpracuje z nami od ponad 10 lat!
  • Wspieranie rozwoju biznesu – wspieranie klientów w rozszerzaniu ich działalności i osiąganiu wyznaczonych celów, to nasza misja! Dlatego zapewniamy zespół wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów i proponujemy nowe, usprawniające dotychczasowe działania rozwiązania.

 

„Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy pierwszym, bardzo małym projekcie i drugim, nieco większym, wiedzieliśmy, że efektywność programowania faktycznie się sprawdza, praca zespołu jest rzetelna, a komunikacja doskonała. Nie było żadnych wątpliwości, czy kontynuować współpracę.”
Fabian Gundlach, ergosoft

„Postrzegamy VM.PL jako naszego strategicznego partnera w zakresie współpracy, a w szczególności w zakresie budowy zespołu nearshore.”
Alexander Domene, LucaNet

Wierzymy, że satysfakcja klienta to jedno największych wyróżnień, jakie może otrzymać firma. Pozytywny feedback potwierdza również, że usługi są wysokiej jakości. Ponadto rekomendacje naszych klientów motywują nas do działania! Dokładamy wszelkich starać, aby utrzymać wysoki poziom współpracy i iść zawsze o krok dalej we wspieraniu naszych klientów.

Materiał z wypowiedziami naszych klientów można obejrzeć na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/bUs6dj2-O4s

Kategoria: Biznes


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)