Dokształcanie się na JSConf EU 2018

/ 25.06.2018 Aktualności

Programiści VM.PL na konferencji JSConf EU 2018

Jednym z najważniejszych celów zespołu VM.PL jest nieustanne poprawianie swoich umiejętności zawodowych. Z tego powodu bierzemy udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych – zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych.

W dniach 2-3 czerwca nasi programiści uczestniczyli w jednej z najbardziej znanych konferencji poświęconych JavaScript – JSConf EU 2018 w Berlinie. Wydarzenie odbywające się kilka razy roku na różnych kontynentach zrzesza pracujących zawodowo pasjonatów JavaScript z całego świata.

Podczas tej edycji mieliśmy okazję spotkać różne wpływowe firmy – zarówno startupy, jak i takich gigantów jak Google, Facebook czy Microsoft. Jeszcze bardziej wartościowe było dla nas wysłuchanie mnóstwa inspirujących prezentacji oraz zamienienie słowa z legendarnymi guru programistycznego świata, takimi jak twórca Node.js – Ryan Dahl czy komitet TC39 – ECMAScript®, odpowiedzialny za projekt języka JavaScript.

Z wielkim entuzjazmem poznaliśmy wszystkie nowe funkcje, które pojawią się w przyszłych edycjach JS (nie możemy się już doczekać, aż zaczniemy je wdrażać w swoim kodzie). Równie interesująca były dla nas rozmowy na temat silników oraz najważniejszych składników nowoczesnych wirtualnych maszyn JavaScript.

Uczestniczenie w takiej światowej klasy konferencji było dla nas olbrzymią przyjemnością. Wszystkie prezentacje były niezwykle inspirujące. Mieliśmy też możliwość poznać ludzi z całego świata, wymienić się wspólnymi pomysłami, celami i doświadczeniami oraz poznać aktualne trendy i nowości ze środowiska programowania. Gorąco polecamy wydarzenie wszystkim takim pasjonatom JavaScript, jak my. Z niecierpliwością czekamy już na kolejną edycję!

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)