Dostaliśmy od ergosoft 5 gwiazdek za jakość naszego oprogramowania

/ 16.06.2023 Aktualności

O kliencie

Firma ergosoft z siedzibą w Mannheim od 24 lat tworzy rozwiązania programowe dla praktyk psychoterapeutycznych. Ich produkty ułatwiają pracę tysiącom psychoterapeutów i instytucjom w Niemczech.

Jak pomogliśmy osiągnąć Klientowi wysoką jakość oprogramowania?

Celami klienta przy zatrudnianiu zespołu VM.PL były przede wszystkim chęć poszerzenia możliwości rozwojowych oraz uzupełnienie luki w umiejętnościach technologicznych oraz językach programowania. Klient zdecydował się na współpracę z nami z kilku powodów:
  • lokalizacja – jesteśmy w bliskiej odległości od siedziby klienta
  • dopasowanie kulturowe naszych firm
  • dobry stosunek jakości do ceny
  • wspólne wartości – dobre zrozumienie i ustalenie wspólnych celów
Zadanie, które otrzymaliśmy, to przetworzenie technologii oprogramowania podstawowego produktu klienta, w tym refaktoryzacja kodu. W trakcie tego procesu mieliśmy również za zadanie wprowadzić potrzebne zmiany i zmodernizować aplikację w zakresie UX. Projekt dopasowany do potrzeb odbiorców stał się bardziej przyjazny w użytkowaniu. Więcej szczegółów na temat przebiegu projektu opisaliśmy w case study.

Efekty współpracy

'From the beginning, the developers at VM.PL, as well as the project managers, were able to convince us of their flexibility. We always had an overview of costs and timelines. Deadlines were always met.’ Efekty współpracy z klientem dotyczą czterech kategorii: harmonogramu, jakościkosztów i wskaźnika NPS, czyli Net Promoter Score. Tutaj klient deklaruje jak bardzo prawdopodobne jest, że poleci naszą firmę i usługi. W każdej z tych kategorii otrzymaliśmy minimum 4 punkty, co daje bardzo dobry wynik. Równocześnie wiemy, nad czym możemy jeszcze popracować, aby podczas kolejnej okazji do współpracy klienci byli w pełni zadowoleni. Cieszymy się, że klient docenił jakość naszych usług i rozwiązań dając nam maksymalną liczbę punktów. Według ergosoft na wyróżnienie zasługuje kultura naszej organizacji przejawiająca się w otwartości i szacunku dla każdego pracownika oraz międzynarodowy charakter współpracy. 'In addition to their technological capabilities, we were impressed by the open corporate culture and internationality.’ Wiemy też, że klient z chęcią poleci nas innym! To dla nas szczególnie ważne, ponieważ pozytywne opinie i wysoki wskaźnik NPS sprawiają, że możemy podejmować kolejne współprace i wspierać klientów.

Co mówią o nas klienci

Zadowolenie klientów, którzy powierzyli nam swoje projekty jest dla nas bardzo ważne i napędza nas do działania. Cieszymy się, że współpraca z ergosoft przebiega dobrze i odpowiada oczekiwaniom firmy. Nieustannie pracujemy nad projektem i rozwojem jak najlepszej jakości oprogramowanie. Dziękujemy za czas poświęcony na napisanie opinii i wystawienie nam oceny – to dla nas bardzo cenny feedback! Oprócz opinii w serwisie Clutch firma ergosoft zgodziła się również, aby opowiedzieć o naszej współpracy w krótkim wideo. Zachęcamy do obejrzenia!
Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)