Niemiecki z VM.PL – nowa edycja

/ 08.09.2019 PHP

Szliful swój niemiecki z VM.PL

Język niemiecki w branży IT jest niedoceniany, a przecież daje tak dużo możliwości. Najlepszym dowodem są nasi pracownicy, którzy chętnie uczęszczają na lekcje niemieckiego w trakcie pracy, aby potem móc kontaktować się z klientami i uczestniczyć w wyjazdach do Berlina, Drezna, czy Hannoveru. Znajomość języka daje nie tylko pewność w utrzymaniu komunikacji biznesowej, ale również poszerza spektrum możliwości zawodowych, jakie czekają na osoby, które posługują się już nie tylko językiem angielskim.

Dlatego ruszamy z kolejną, jeszcze lepszą i jeszcze większą edycją otwartego kursu języka niemieckiego w VM.PL. Wysłuchaliśmy wszystkich głosów poprzednich uczestników i zapewniamy, że zastosowaliśmy się do ich uwag.

Tym razem organizujemy więcej grup i wprowadzamy więcej profesjonalnego słownictwa. Największą atrakcją będzie jednak konkurs w którym dla najlepszego kursanta do wygrania będzie intensywny kurs niemieckiego w Berlinie lub Wrocławiu!

Ruszamy już październiku! Po wszystkie informacje związane z zapisami i nowymi warunkami kursu zapraszamy na stronę: http://niemiecki.vm.pl, a ze wszelkimi pytaniami pod adres niemiecki@vm.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Kategoria: PHP


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)