Obsługujemy oprogramowanie 5G do zarządzania procesami produkcyjnymi

/ 14.01.2020 Aktualności

Nowy projekt w branży półprzewodników

Niedawno rozpoczęliśmy pracę nad zupełnie nowym projektem dla Systema – Art of Automation z siedzibą w Dreźnie. 

Nasz partner z Drezna to jeden z wiodących dostarczycieli usług inżynieryjnych, operacyjnych i łańcucha dostaw. Ich główna działalność to wspieranie klientów w integracji, automatyzacji, wizualizacji i optymalizacji środowiska produkcyjnego. Użytkownicy Systema produkują nową generację filtrów RFFE (Radio Frequency Front End) dla swojego portfolio 5G, które dodatkowo umożliwiają klientom OEM opracowywanie cienkich, wydajnych i energooszczędnych urządzeń wielomodowych 5G, które można skalować oraz opracowywać terminowo.

Nasi wykwalifikowani developerzy pracują (wspólnie z zespołem z Drezna i Regensburga) nad oprogramowaniem do zarządzania procesem produkcyjnym w wytwarzaniu urządzeń półprzewodnikowych. Zadaniem projektu jest automatyzacja linii produkcyjnej: integracja urządzeń, sterowanie procesem produkcyjnym, zarządzanie materiałem.

Projekt ma charakter długoterminowy (przewidywany czas to trwania to aż 5 lat). Nowe oprogramowanie ma na celu pomóc w kompleksowym zarządzaniu produkcją. Podczas jego tworzenia korzystamy z dużej ilości technologii m.in. Java, .NET, SAP, MS SQL, Angular i message-oriented middleware.

Pomimo iż projekt trwa jeszcze stosunkowo krótko, współpraca przebiega bardzo dobrze, a cały proces posuwa się dynamicznie naprzód. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszych efektów!

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)