Otwarte kursy niemieckiego w VM.PL!

/ 11.02.2019 Aktualności

Zwiększ swoją wartość na rynku pracy!

Język niemiecki odgrywa coraz większe znaczenie na rynku pracy w Polsce oraz w biznesie. Szczególnie widoczne jest to we Wrocławiu, gdzie z roku na rok przybywa firm z kapitałem niemieckim oraz tych współpracujących z naszymi zachodnimi sąsiadami. My jesteśmy doskonałym przykładem – w zeszłym roku aż 80% naszych przychodów pochodziło ze strony niemieckich klientów.

Z doświadczenia wiemy, że osoby ze znajomością niemieckiego są wyjątkowo cenieni i poszukiwani w każdej branży, a szczególnie w IT. Od kilku lat nasi pracownicy mają możliwość uczęszczać na zajęcia językowe prowadzone w naszym biurze. Teraz postanowiliśmy wyjść z taką inicjatywą na zewnątrz, organizując otwarte kursy niemieckiego, zaadresowane do wszystkich specjalistów IT.

Pierwsza próba zapełnienia grup zakończyła się sukcesem i już 12 lutego uruchomiliśmy zajęcia na dwóch poziomach: B1 oraz B2.

Nasze kursy prowadzone są przez native speakera i nastawione są przede wszystkim na aspekt praktyczny – usprawnienie komunikacji oraz naukę słownictwa branżowego. Dla wygody naszych uczestników zajęcia odbywają się 2x w tygodniu w godzinach wieczornych.

Jak dotąd otrzymujemy bardzo pozytywne recenzje. Za kilka miesięcy planujemy uruchomić kolejną turę zapisów. Już teraz zachęcamy wszystkich do uczestnictwa. To doskonała okazja do podniesienia swoich kompetencji językowych a tym samym zwiększenia swojej wartości na rynku pracy. O formowaniu nowych grup będziemy na bieżąco informować na naszej stronie oraz na profilach social media.

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)