VM.PL

Poznaj nas

Nasze wartości

/ Stawiamy na uczciwość i rzetelność informacji
Nasze wartości

W czasach kiedy wszyscy piszą, że są Agile i wspierają work-life balance, my wracamy do pierwotnych wartości. Nigdy nie przypuszczalibyśmy, że coś takiego, jak uczciwość i rzetelność informacji, będzie naszym wyróżnikiem.

To nasi pracownicy i kandydaci zwrócili uwagę, że znacząco odróżniamy się od innych firm w tych aspektach.

Jesteśmy transparentni

Mówimy prawdę o projektach, do których Cię zapraszamy. Poznajesz plusy i minusy pracy nad nimi, abyś wiedział, co Cię czeka po rozpoczęciu. Nasi rekruterzy są szczerzy i nie “sprzedają” oferty. Jesteśmy też równi. Wszyscy. Każdy ma pełny dostęp do informacji o kondycji firmy i ma wpływ na jej funkcjonowanie. Zarząd jest otwarty na rozmowy i propozycje, a każde pytanie traktuje serio.

 

Szczery feedback

Jesteśmy na niego otwarci i sami go udzielamy. Jest ku temu wiele okazji - wspólne śniadanie w kuchni, firmowy lunch, czy kwartalne spotkania z CEO, Łukaszem, na których oceniamy działanie VM.PL. Już podczas procesu rekrutacyjnego doświadczysz tego, że feedback jest szczery, zawsze.

 

Fajna atmosfera i zaangażowanie w projekty

Bardzo ważna jest dla nas luźna atmosfera, którą wywołujemy najczęściej przez śmiech. Oprócz tego w przerwie od pracy możesz pograć na Xboxie albo w ping ponga i przegadać swój projekt. Czujemy się odpowiedzialni za projekty i przez to bardzo zaangażowani. Cykliczne delegacje do klientów pozwalają nam jeszcze bardziej zbliżyć się do realizacji postawionych sobie celów.

 

Długie relacje i ciągły rozwój

Stawiamy na długą współpracę. Zarówno z klientami, jak i między sobą, w VM.PL. Osiągamy to poprzez wymienione wyżej wartości i odpowiednie dobranie projektu do pracownika. Dowodem na to jest niska rotacja, wysoki współczynnik poleceń (NPS - Net Promoter Score), a także fakt, że 20% osób zostało u nas zatrudnionych z polecenia.

Benefity

/ Pracując u nas w pakiecie otrzymujesz
Międzynarodowe projekty

Międzynarodowe projekty

W VM.PL masz szansę na zdobycie doświadczenia w projektach wykraczających poza granice Polski. Niektóre stanowiska wiążą się z podróżami służbowymi, podczas których będziesz miał okazję nabyć umiejętności biznesowe w kontakcie z klientem i zagranicznym zespołem.

Wsparcie managementu

Wsparcie managementu

Każdy z projektów ma dedykowanego Customer Success Managera, którego rolą jest opieka nad klientem, projektem, a co za tym idzie, deweloperami. Dba o komunikację, wspiera przy wprowadzaniu nowych rozwiązań i stara się wypracować rozwiązania, które usatysfakcjonują zarówno klienta, jak i zespół.

Naukę języka w praktyce

Naukę języka w praktyce

Jeszcze przed podjęciem pracy będziesz rozmawiać z klientem w języku obcym, aby poznać projekt. Późniejsza codzienna praca to kontakt z zespołem i praktyczne utrwalanie umiejętności językowych. Jeśli będziesz czuł taką potrzebę, możesz uczyć się niemieckiego lub angielskiego w godzinach pracy - za darmo. Kładziemy również nacisk na poznanie różnic kulturowych między nami, a krajami klientów.

Elastyczne godziny pracy

Elastyczne godziny pracy

Biuro otwarte jest długo. Możesz przyjść i wyjść, o której chcesz. Najważniejsze, abyś był w pracy w tzw. core hours, czyli w godzinach pracy klienta. Poza tym nasza przestrzeń jest super i lubimy tu przebywać. Jednak niektóre z naszych projektów pozwalają nawet na 100% pracy zdalnej!

Standardowe dodatki

Standardowe dodatki

Wiemy, że niektóre benefity są potrzebne do otrzymania pewnego standardu. Multisport, opieka medyczna Luxmed, możliwość pracy na home office, wspólne lunche, owoce, lodówka pełna zdrowego jedzenia, napoje… Mamy wszystko!

Zostań VM-erem w 4 prostych krokach

Zdajemy sobie sprawę, że nasz proces rekrutacji nie jest trywialny. Jest to jednak szansa, aby każdy się poznał. To dlatego spotykasz się najpierw z rekruterem, następnie z deweloperem, a potem z Hiring Managerem i z klientem. Dajemy Ci możliwość wglądu w firmę i projekt z każdej ze stron.

1
Rozmowa telefoniczna z rekruterem i weryfikacja językowa

Po wymianie wiadomości w sieci, umawiamy się na HR-ową rozmowę telefoniczną. Jest to pierwsza okazja, aby się poznać, zadać pytania i porozmawiać o ewentualnej współpracy. Podczas rozmowy weryfikujemy również Twoją znajomość języka obcego.

2
Zdalna weryfikacja techniczna

Jeśli jesteś dalej zainteresowany/-a, zaprosimy Cię na zdalną rozmowę techniczną z naszym developerem. Jeśli da zielone światło, przechodzimy do kolejnego etapu.

3
Spotkanie z Hiring Managerem (w biurze lub online)

Poznasz naszego CEO, Head of Delivery lub jednego z naszych CSM. Będziesz mieć okazję porozmawiać na wszystkie interesujące Cię tematy dotyczące pracy w naszej firmie.

4
Zdalne spotkanie z klientem

Kolejnym etapem jest spotkanie online z klientem, z którym będziesz współpracować. To doskonała okazja na uzyskanie wszelkich informacji prosto ze źródła. Wzajemne, tak wczesne poznanie się, pozwala obu stronom podjąć decyzję co do dalszej współpracy.

Decyzja i start pracy!

Po pomyślnym przejściu wszystkich etapów procesu i podpisaniu umowy, witamy Cię na pokładzie VM.PL! Właśnie zaczyna się Twoja najlepsza przygoda :)

VM-ersi o pracy u nas

"Lubię pracować w VM.PL, ponieważ panuje tu koleżeńska atmosfera. Ponadto firma zapewnia mi współpracę z klientami, którzy są otwarci na nowe rozwiązania i propozycje. Największą satysfakcję sprawia mi tworzenie nowego oprogramowania i możliwość współpracy z doświadczonymi programistami. W firmie najbardziej doceniam to, że każdy na realny wpływ na jej rozwój."
Maciej Orman Maciej Orman
Full-Stack Developer
"W VM-ie lubię niekorporacyjny styl pracy. Miałem nadzieję, że będzie tutaj przyjemniej niż w dużej firmie z zagranicznym kapitałem i nie myliłem się. Czuję się częścią firmy. Oprócz tego jest dużo śmiechu i serdecznych, miłych ludzi. Doceniam płaską hierarchię i poczucie, że wszyscy wiedzą, jaki cel przyświeca firmie."
Paweł Stawiak Paweł Stawiak
Senior Java Developer
"Praca w VM.PL daje mi możliwość rozwoju w różnych dziedzinach i stawia wiele wyzwań. Dobrze skoordynowany zespół, gotowy do pracy w dobrej atmosferze, pozwala osiągnąć wiele celów. Podoba mi się także przejrzysta i „ludzka” postawa zarządu wobec pracowników i klientów."
Dawid Żurek Dawid Żurek
.NET Developer
"Regularny i bezpośredni kontakt z naszymi klientami sprawia, że mamy rzeczywisty wpływ na sposób rozwoju realizowanych projektów. Właśnie dlatego cenię sobie pracę w VM.PL."
Adrian Machula Adrian Machula
Java Developer
"Jeśli szukasz luźnej "start up-owej" atmosfery, dostępu do zróżnicowanych projektów i technologii oraz chcesz mieć wpływ na podejmowane przez zarząd decyzje, to nie znam innej firmy na lokalnym rynku, która mogłaby Ci to zaoferować."
Paweł Linek Paweł Linek
Senior .NET Developer
"Dlaczego cenię sobie pracę w VM.PL? Bo to przede wszystkim zgrany, dobrze wykwalifikowany zespół ludzi, często przyjaciół. To on tworzy rzadko spotykaną atmosferę i pozwala zbudować świetnie współpracujące ze sobą zespoły. Natomiast transparentność zarządu i możliwość wspólnego podejmowana decyzji przynosi satysfakcję oraz daje poczucie współtworzenia sukcesu firmy."
Michał Sadowski Michał Sadowski
Senior .NET Developer
"Wspaniali i pomocni ludzie tworzą tu fantastyczną atmosferę, która pomaga rozwijać się i wspólnie osiągać cele. Jakość ma znaczenie i dotyczy nie tylko tworzonego oprogramowania, ale wszystkich procesów wokół niego. Możemy także wpływać na decyzje podejmowane przez zarząd VM.PL, który jest transparentny w swoim działaniu."
Michał Lewandowski Michał Lewandowski
.NET Developer

Poznaj VM.PL, poznaj nas

/ Wiktor, Salesforce Consultant
/ Paweł, Senior Software Engineer
/ Mateusz, Java Developer
/ Paweł, Senior Software Engineer
/ Wojciech, Senior Software Developer

Dołącz do nas!

Masz jakieś pytania na temat naszych wakatów? A może interesuje Cię inne stanowisko? Skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy!

Wróć do ofert pracy

Rekrutacja

Masz jakieś pytania na temat naszych wakatów? A może interesuje Cię inne stanowisko? Skontaktuj się z nami. Chętnie porozmawiamy!

Patryk Sochan

/ IT Recruiter

“Porozmawiajmy o pracy w VM.PL. Chętnie opowiem o szczegółach projektów, warunkach współpracy i atmosferze panującej w naszej firmie.”

+48 692 493 105
Języki: PL / ENG
Patryk

Justyna Rutowicz

/ IT Recruiter

"Chcesz wiedzieć jakie projekty realizujemy i co możemy Ci zaoferować? Napisz do mnie na Linkedin lub zadzwoń. Chętnie opowiem Ci o naszej firmie i przedstawię możliwości współpracy."

+48 661 648 794
Języki: PL / ENG
Justyna

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!