VM.PL

Dołączyliśmy do BITMi!

/ 05.01.2023
Stowarzyszenia

Od stycznia 2023 roku jesteśmy dumnym członkiem kolejnego klastra technologicznego w regionie krajów niemieckojęzycznych. VM.PL dołączyło do organizacji Bundesverband IT-Mittelstand e. V.! BITMi to branżowe stowarzyszenie sektora IT reprezentujące interesy średnich firm i zrzeszające obecnie ponad 2400 podmiotów z Niemiec. Należą do niego zarówno członkowie bezpośredni, jak i stowarzyszenia związane z BITMi.

Stowarzyszenie organizuje różne imprezy takie jak Dni IT, Wtorek z Bezpieczeństwem Systemów IT czy Dzień Bezpieczeństwa w IT. Te spotkania odbywają się zarówno w formie wirtualnej, jak i stacjonarnej, i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli w nich uczestniczyć.
Organizacja dzieli się na różne sekcje tematyczne — Internet Rzeczy (IoT), bezpieczeństwo informatyczne, kooperacyjne modele biznesowe, zrównoważony rozwój, cyfryzacja i nie tylko. BITMi zachęca wszystkie małe lub średnie firmy z branży IT do zaangażowania się w prace w ramach tych grup i dzielenia się swoim know-how. W ten sposób wszyscy członkowie mogą czerpać korzyści z wymiany wiedzy między sobą.

Jesteśmy dumni z bycia częścią tego stowarzyszenia i cieszymy się, że możemy odkrywać nowe możliwości związane ze współpracą i nawiązywaniem kontaktów z innymi członkami.

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!