VM.PL

Jedziemy na Software Day 2020

/ 31.08.2020
Wydarzenia
Przed nami pierwszy wyjazd w czasach pandemii koronawirusa

29 września weźmiemy udział w konferencji Software Day 2020 w Wiedniu. Wydarzenie organizowane jest corocznie przez VÖSI - Stowarzyszenie Austriackiego Przemysłu Oprogramowania. W ubiegłym roku wzięło w nim udział ponad 200 ekspertów branżowych. W 2020 r. konferencja będzie również organizowana w czterech równoległych ścieżkach tematycznych, czyli treści z dziedziny nauki, biznesu i przemysłu.

Podczas wydarzenia będziemy mieli zaszczyt reprezentować nasz lokalny klaster, ITCorner. Naszym celem będzie nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, które mamy nadzieję zaowocują współpracą z innymi podobnymi organizacjami z Austrii.

Nie możemy się już doczekać wyjazdu! Link do wydarzenia: https://www.softwareday.at/

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!