VM.PL

Nowy projekt – oprogramowanie dla branży automotive

/ 06.08.2019
Nowe projekty
Nowa współpraca z niemieckim klientem

Parę miesięcy temu rozpoczęliśmy pracę nad zupełnie nowym projektem dla Carano Software Solutions Gmbh. Firma IT z Berlina jest jednym z wiodących dostarczycieli profesjonalnego oprogramowania do zarządzania flotą. Stosują najnowsze rozwiązania w dziedzinie zarządzania flotą i wynajmu, a także handlu samochodami.

Nasi wykwalifikowani developerzy Java pracują (wspólnie z zespołem w Berlinie) nad znaczącym rozwojem produktu klienta – aplikacji internetowej umożliwiającej konfigurację i finansowanie pojazdów, takich jak samochody czy skutery.

Dzięki regularnym wizytom w siedzibie naszego partnera współpraca przebiega płynnie, a cały proces wdrażania nowych funkcjonalności (takich jak możliwość sprawdzania informacji o pojazdach i wykresów bieżących wydatków) w aplikacji, posuwa się dynamicznie naprzód.

Bardzo się cieszymy, że możemy brać udział w tym ciekawym projekcie i nie możemy doczekać się odkrywania dalszych nowych wyzwań związanych z jego rozwojem.

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!