VM.PL

Poznaj VM.PL – rozmowa z Customer Success Managerem

/ 20.10.2020
Z życia firmy

W ostatnich miesiącach nagraliśmy serię filmów z naszymi pracownikami, po to, aby dać się światu lepiej poznać. Naszym celem jest pokazanie się od trochę innej strony, tej bardziej ludzkiej. W filmach opowiadamy czym się aktualnie zajmujemy, jak do tego doszliśmy i co cenimy w naszej firmie najbardziej.

W VM.PL zatrudniamy dwóch Customer Success Managerów, których głównym zadaniem jest dbanie o udany przebieg projektu i zadowolenie ze współpracy naszych klientów. W ostatnim czasie stanowisko to zyskuje coraz bardziej na popularności w świecie biznesu. W naszej firmie zapewnienie Customer Success Managera do każdego projektu jest stałą praktyką.

W poniższym filmie poznacie jednego z nich – Mariusza, który stara się pokazać bliżej na czym polega jego rola w firmie i jak współpracuje się z niemieckim klientem.

Pozostałe filmy z naszymi pracownikami z tej sesji znajdziecie na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCEM-AdI8uQYo0xEaS2Q3qeg

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!