VM.PL

Rok pełen wyzwań w IT Corner − członkostwo w Zarządzie

/ 17.04.2019
Aktualności
Rok aktywnego działania prezesa VM.PL w zarządzie ITCorner

Minął już rok, odkąd Łukasz Borzęcki – prezes naszej firmy, został członkiem zarządu ITCorner. Jest to stowarzyszenie zrzeszające ludzi związanych z rynkiem nowych technologii we Wrocławiu. Jego głównym celem jest wzmacnianie komunikacji między małymi i średnimi firmami pragnącymi tworzyć innowacyjne projekty IT.

Przez ten czas Łukasz aktywnie działał w zarządzie, dbając o pozyskiwanie nowych członków (dołączyło aż 13 nowych firm), którzy wnieśli cenną wiedzę i świeże pomysły do IT Corner. Podobną funkcję pełni w VM.PL, znajdując wartościowych pracowników, którzy wierzą w to, co robimy i zostają z nami na dłużej.

Łukasz organizował również liczne spotkania, które skupiały się na wymianie wiedzy między ludźmi z branży IT, na których każdy mógł podzielić się swoimi doświadczeniami i sposobami na prowadzenie firmy. Celem spotkań było zainspirować i dać impuls do działania nad rozwojem swojej firmy.

Łukasz został poproszony, aby opowiedzieć o historii VM.PL i w jaki sposób udało się zdobyć rynek niemiecki podczas kongresu ITC Summit 2019. Był jednym z kilkunastu prelegentów, którzy dzielili się swoją wiedzą z 300 przedsiębiorcami z całej Polski.

Jednak rozrastająca się firma potrzebowała coraz więcej czasu i uwagi prezesa. Łukasz musiał jednocześnie zajmować się nadzorowaniem procesu rekrutacji dla stowarzyszenia i skupiać się na działaniach na rzecz własnej firmy. Musiał zatem podjąć trudną decyzję i zrezygnował z członkostwa w zarządzie IT Corner. Choć to postanowienie było niełatwe dla obu stron, Łukasz spotkał się z całkowitym zrozumieniem zarządu, który doskonale wie, jak wielką odpowiedzialnością jest własna działalność na rynku.

Łukasz nie planuje jednak rozstać się z IT Corner na zawsze. W przyszłości planuje powrócić do zarządu, aby dalej brać czynny udział w inspirujących działaniach stowarzyszenia. Na dzień dzisiejszy Łukasz pozostaje członkiem stowarzyszenia i będzie je wspierał na ile czas pozwoli.

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!