VM.PL
/ 05.02.2021
Rozwój oprogramowania

Jak znowu włączyć Adobe Flash Player?

12 stycznia 2021 roku to dzień, w którym Adobe Flash Player przestał działać. O tym, że tak się stanie, wiadomo było od dawna. Były o tym artykuły, w miesiącach poprzedzających koniec 2020 roku przeglądarki wyświetlały duże ostrzeżenia i coraz trudniej było korzystać z systemów opartych na tej technologii. Wszyscy więc wiedzieli, że wyginięcie tej technologii jest w zasadzie na dniach.
Czytaj więcej
/ 07.01.2021
Rozwój oprogramowania

Łączymy siły z PCG Academia!

Od jakiegoś czasu współpracujemy z PCG Academia nad nowym projektem o nazwie VM.PL Academic Software. PCG Academia specjalizuje się w rozwijaniu usług IT dla uczelni.
Czytaj więcej
/ 16.07.2019
Rozwój oprogramowania

Nowy film o VM.PL

Przez ostatni miesiąc nasi pracownicy i członkowie zarządu pracowali wspólnie ze studiem filmowym Camera-S nad nowym projektem. Rezultatem naszej współpracy jest nowy film biznesowy o naszej firmie.
Czytaj więcej
/ 21.08.2018
Rozwój oprogramowania

Otwieramy oddział w Lublinie!

Po kilkudziesięciu latach swojego istnienia, właśnie zrobiliśmy kolejny duży krok do przodu, oficjalnie otwierając nowy oddział po drugiej stronie kraju, w centrum Lublina.
Czytaj więcej
Loading...

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk
Loading...

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!