VM.PL

VM.PL w gronie laureatów jednej z najbardziej prestiżowych nagród biznesowych – Diamentów Forbesa 2023

/ 10.07.2023
Aktualności

Z dumą informujemy, że VM.PL Software House znalazł się w gronie laureatów jednej z najbardziej prestiżowych nagród biznesowych – Diamentów Forbesa 2023! Jest to ranking tworzony przez magazyn Forbes, który wyłania firmy o pozytywnych ocenach wiarygodności i najbardziej dynamicznym wzroście wartości w ciągu ostatnich 3 lat. Ranking opiera się na szwajcarskiej metodzie wyceny wartości firmy, która łączy wartość know-how i inwestycji, gdzie firmy są rozpoznawane na podstawie poziomu sprzedaży, dochodu netto, wartości aktywów trwałych lub poziomu inwestycji. 

VM.PL zajmuje 51. miejsce na liście regionalnej i 621. w klasyfikacji generalnej dla firm o przychodach od 5 do 50 mln zł. Jesteśmy dumni, że ostatnie trzy lata przyniosły nam tak dobre wyniki. Od 2020 roku nasze przychody wzrosły o 255%, z 3 317 505 euro w 2020 roku do 8 489 588 euro w 2022 roku. Warto również wspomnieć, że w ciągu ostatnich 6 lat, odkąd zdecydowaliśmy się skupić na wspieraniu niemieckojęzycznych klientów usługami tworzenia oprogramowania, nasze przychody wzrosły o 1869%! Obecnie firmy z siedzibą w Niemczech, Austrii i Szwajcarii stanowią 95% naszych projektów. Taka ekspansja zaowocowała również zwiększeniem liczby pracowników i w 2022 roku mieliśmy 200 osób na pokładzie! 

Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 6 czerwca w hotelu Haston, gdzie spotkali się laureaci z województwa dolnośląskiego i opolskiego. VM.PL reprezentowało dwóch członków zarządu – nasz CEO Łukasz Borzęcki oraz Chief Legal Waldemar Żygadło. 

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że nasze wysiłki w budowaniu marki godnego zaufania partnera biznesowego zostały docenione. Nie byłoby to możliwe bez wszystkich, którzy przyczynili się do tego sukcesu – naszych wspaniałych pracowników i partnerów biznesowych. Jeszcze raz dziękujemy! 

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!