Relacja z wystąpień w Berlinie

/ 17.06.2019 Aktualności

Świetna okazja do promowania naszej firmy

W zeszłym tygodniu pojechaliśmy do Berlina, aby z innymi członkami ITCorner (wrocławskiego clustra) uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez SIBB. Spotkania rozpoczęliśmy od wizyty w berlińskim ratuszu, gdzie Jakub Orczyk, członek naszego zarządu, opowiadał o działalności ITCorner w ramach panelu „Zwei Länder eine Wirtschaft” (Dwa kraje, jedna gospodarka). Przedstawił również historię VM.PL, która doskonale ukazuje, jakie korzyści płyną ze współpracy firm polskich i niemieckich.

Po wystąpieniu udaliśmy się do Berlin Partner für Wirtschaft und Technologie GmbH – organizacji współpracującej z Senatem Berlina i prawie 300 berlińskimi firmami.

Dzień zakończyliśmy uczestnictwem w SIBB Summit, gdzie Jakub Orczyk ponownie mógł się wypowiedzieć, tym razem o samym Wrocławiu i działalności ITCorner.

Wyjazd ten był dla nas niezwykłe owocny, ponieważ mieliśmy okazję nie tylko wypromować naszą firmę oraz SIBB, którego jesteśmy członkami, ale mogliśmy także spotkać się z wieloma interesującymi ludźmi związanymi z branżą IT, których łączy ciekawość świata i żądza wiedzy.

Jednak jak zawsze nie zatrzymujemy się i już teraz przygotowujemy się na wizytę w październiku partnerów SIBB w ramach edycji „Made in Wrocław”, zorganizowanej przez Wroclaw Agglomeration Development Agency (ARAW). Będzie to doskonała okazja to zapoznania się z produktami znanych marek i lokalnych startupów, a także spotkania entuzjastów najnowszych technologii i do poszerzenia naszej sieci kontaktów.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)