Rozwój inteligentnych rozwiązań dla Welotec

/ 06.12.2018 Aktualności

W VM.PL już nie raz udowadnialiśmy, że wyzwania to nasza specjalność!

Ostatnio podjęliśmy się realizacji kompleksowego projektu dla kolejnego niemieckiego klienta. Współpracę z nami nawiązała firma Welotec z Laer (Nadrenia Północna-Westfalia), która poszukiwała doświadczonego zespołu do stworzenia nowych rozwiązań.

Welotec specjalizuje się w rozwijaniu produktów i systemów w dziedzinie komunikacji przemysłowej i automatyzacji. Jej główne działania skupiają się na 4 gałęziach przemysłu: Smart Energy, Smart City, Smart Farming oraz Smart Industry.

Celem naszych działań jest stworzenie od podstaw oprogramowania przeznaczonego do zarządzania dużą ilością routerów zainstalowanych w różnych inteligentnych urządzeniach i maszynach (miedzy innymi rolniczych).

Dzięki aplikacji administratorzy będą mogli łatwiej śledzić zachowania i działania każdego routera. Poza tym, ich konfiguracja i firmware pozostaną zawsze aktualne.

Na koniec warto wspomnieć, że jest to nasz pierwszy duży projekt realizowany w Lublinie. Na miejscu pracuje cały zespół programistów wraz z Project Managerem, natomiast nad przebiegiem działań czuwa bezpośrednio Customer Manager, pełniący obowiązki w naszej siedzibie we Wrocławiu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mamy okazję realizować tak ambitny projekt z niewątpliwie ciekawej i przyszłościowej branży, jaką jest Internet of Things. Liczymy na kolejne, równie wymagające przedsięwzięcia już niebawem!

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)