Spływają recenzje Clutch. Tym razem od SYSTEMA GmbH.

/ 27.12.2021 Aktualności

O naszym kliencie

SYSTEMA GmbH to firma z siedzibą w Dreźnie, specjalizująca się w rozwiązaniach przemysłowych. Od ponad 30 lat pomogła setkom klientów biznesowych w osiągnięciu nowych poziomów rozwoju poprzez integracje systemów, oprogramowanie indywidualne, rozszerzenia i konsultacje. Obecnie skupia się na dostarczaniu rozwiązań Industry 4.0. 

Siły specjalne w zakresie rozwoju oprogramowania  

Nasza współpraca rozpoczęła się w lipcu 2018, kiedy SYSTEMA szukała agencji zapewniającej wsparcie w ramach bieżącego rozwoju oprogramowania. W szczególności, firma potrzebowała ekspertów ds. architektury systemu, Java, NET i testów produktów. W trakcie projektu stosowaliśmy Angular, Selenium, QF-Test oraz różne języki skryptów. Jako członkowie dużego zespołu projektowego, pracowaliśmy nad olbrzymim, złożonym systemem. 

W trakcie projektu SYSTEMA potrzebowała coraz więcej deweloperów i innych członków personelu. Oczywiście odpowiedzieliśmy na ich potrzeby zatrudniając nowe osoby i zapewniając, że nowi pracownicy posiadają odpowiednie umiejętności. Według recenzji Clutch, udało się to nam całkiem nieźle. 

“Podczas naszej współpracy kilkukrotnie prosiliśmy o nowych deweloperów dla naszych różnych projektów. Nowe osoby zatrudniane przez VM były zawsze bardzo dobrze przeszkolone i wysoce przystępne”.

Co dokładnie pomogło nam w uzyskaniu idealnego wyniku 5/5?

Klient chwalił nasze umiejętności komunikacji, wydajny przepływ pracy, kompetentny personel oraz zdolność dostarczenia wyników wysokiej jakości jeszcze szybciej niż się ich spodziewał. 

“Koledzy z VM.pl wykonują świetną robotę i pomagają nam opracować system w krótszym czasie”.

Dostaliśmy też dodatkowe punkty za skrupulatność i umiejętność dostrzeżenia potencjalnych wąskich gardeł i wad, często zanim jeszcze zauważył je klient.

Jesteśmy gotowi na następne etapy współpracy

Naszym ostatecznym celem jest pomoc w rozwoju działalności naszego klienta, widząc takie podsumowania robi się nam ciepło w sercu:

“Najbardziej imponujący jest sposób, w jaki z nami pracują. Są naprawdę zainteresowani naszym sukcesem.”

Jesteśmy wyjątkowo wdzięczni za wszystkie miłe słowa i gotowi na następne wyzwania. 

Całość recenzji można przeczytać tutaj: https://clutch.co/profile/vmpl-software-house#review-1818609

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)