The fastest growing companies in europe

VM.PL wśród najszybciej rozwijających się firm w Europie!

/ 22.03.2023 Aktualności

VM.PL dołączyło do grona najszybciej rozwijających się firm w Europie! Po miesiącach intensywnych badań i analiz gazeta Financial Times i serwis Statista wyłoniły firmy, które wyróżniają się na tle innych. Głównym wymogiem było osiągnięcie najwyższej składanej rocznej stopy wzrostu przychodów w latach 2018–2021.

Naszej firmie udało się tego dokonać mimo różnych trudności i niełatwej sytuacji gospodarczej. Z dumą możemy powiedzieć, że zajęliśmy 116 miejsce w kategorii podmiotów z sektora IT i 586 miejsce na liście głównej.

Wspaniale jest zobaczyć kolejne potwierdzenie naszego podejścia i starań, nie tylko w danych liczbowych i naszym rozwoju, ale po prostu poprzez uznanie naszych wysiłków i znalezienie się wśród najlepszych w Europie! Kładziemy duży nacisk na jakość naszych usług, a do nowych projektów zawsze podchodzimy z wielkim entuzjazmem.

Składamy gratulacje wszystkim podmiotom wyróżnionym na liście FT 1000, a szczególnie firmom, które znalazły się na podium: Tripledot Studios, Marshmallow oraz WeCo.

Ten wyraz uznania jest dla nas zachętą do dalszego zrównoważonego wzrostu! To tylko kolejny bodziec do tego, aby dążyć do większych celów i nie ustawać w wysiłkach. Mamy nadzieję, że dzieląc się naszą wiedzą i umiejętnościami pomożemy innym firmom rozwijać się i zdobywać szczyty!

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)