05.2

Zespół

/ Poznaj nas

VM.PL to przede wszystkim stabilny, pracujący ze sobą od ponad 12 lat zarząd oraz zgrany zespół entuzjastów IT. To co nas łączy te same wartości i cele. Uważamy, że to właśnie jest podstawą dobrze funkcjonującej firmy.

Wierzymy, że razem możemy być dla Ciebie solidnym wsparciem w Twoim biznesie.

Czytaj więcej

VM.PL w pigułce

Group_874

Wysokie kompetencje i profesjonalizm

Nasz zespół tworzą entuzjaści IT, którzy zawsze pracują w sposób profesjonalny, z pełnym zaangażowaniem. Wysokie kompetencje techniczne oraz fachowa wiedza pozwoliły nam pomyślnie wdrożyć już setki projektów z różnorodnych branż (i wciąż pozyskujemy nowe!)

Group_920

Zgrane zespoły przyjaciół

W vm.pl dbamy o bliskie relacje nie tylko z naszymi klientami, lecz również wewnątrz firmy. W naszych zespołach często przyjaźnimy się, dzięki czemu praca jest bardziej efektywna i daje pozytywne rezultaty.

Group_891

Nieustanny rozwój

Naszym celem jest stale się rozwijać, dlatego też zawsze staramy się podążać za nowymi trendami. Szkolimy się z najnowszych rozwiązań tak, aby jak najlepiej spełnić wymagania i potrzeby klienta. Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem oraz okazją do pogłębienia naszej wiedzy w branży.

Group_989

Znajomość języków obcych

Wszyscy w naszym zespole oprócz wysokich kompetencji technicznych, posiadają też umiejętności językowe. Możemy realizować projekty w języku niemieckim, angielskim i oczywiście polskim. Niektórzy z naszych pracowników znają również francuski.

Group_878

Niska rotacja pracowników

Dążymy do tego, aby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy i chcieli zostać z nami jak najdłużej. Dzięki naszym staraniom udaje nam się utrzymać dotychczasową niską rotację pracowników na poziomie 5%. Dzięki temu jesteśmy w stanie budować stabilne zespoły

Poznaj nasz zespół

/ 140+ specjalistów tworzących VM.PL

Group_963

Poznaj nasz zespół składający się z 4 członków zarządu i całej drużyny pasjonatów swojego fachu.

Wspólnie dążymy do tego, aby nieustannie się rozwijać i jak najefektywniej wspierać naszych klientów w osiąganiu zamierzonych celów.

Zarząd

Łukasz Borzęcki

/ CEO,CTO

Odpowiedzialny za konsekwentne realizowanie strategii firmy polegającej na wytwarzaniu dobrej jakości oprogramowania respektując wartości agilowe. Partnerstwo, otwartość na rozmowę i feedback, przejrzystość, transparencja - to najbardziej ceni u swoich pracowników i partnerów. Prywatnie mąż i tata trójki synów.

Języki: polski, niemiecki, angielski

lukasz-borzecki_largeThumb

Łukasz Borzęcki

/ CEO,CTO

Jakub Orczyk

/ Dyrektor Sprzedaży

Zarządza przede wszystkim polityką sprzedaży firmy na rynki Europy Zachodniej i Polski. W swojej pracy najbardziej ceni bezpośredni kontakt, dlatego pozostaje nieustannie w ruchu. Podróżuje, aby osobiście poznać się z potencjalnymi klientami, omówić ich bieżące potrzeby i zaproponować optymalne wsparcie.

Języki: polski, niemiecki, angielski

jakub-orczyk_largeThumb

Jakub Orczyk

/ Dyrektor Sprzedaży

Waldemar Żygadło

/ Dyrektor do spraw prawnych i administracyjnych

Z firmą związany od początku jej istnienia. Obecnie jest odpowiedzialny za formalno-prawną stronę działalności spółki. Zajmuję się także zamówieniami publicznymi i finansami. Najbardziej ceni sobie porządek i bezpieczeństwo.

Języki: polski, niemiecki, angielski

waldemar-zygadlo_largeThumb

Waldemar Żygadło

/ Dyrektor do spraw prawnych i administracyjnych

Janusz Peno

/ Dyrektor Finansowy

Pracuje dla VM.PL w wielu obszarach od 2011 roku. Obecnie odpowiada za finanse spółki, część projektów oraz infrastrukturę. Szczególnie ceni zaangażowanie, transparentność oraz konsekwentne działania. W wolnych chwilach lubi pływanie oraz golf.

Języki: polski, niemiecki, angielski

janusz-peno-2-wybrane_largeThumb

Janusz Peno

/ Dyrektor Finansowy

Liderzy działów

Rafał Guzik

/ Customer Success Manager

Rafał, jak sugeruje nazwa jego stanowiska, dba o dostarczanie naszym klientom najlepszych możliwych usług, wspierając ich przy tym w osiąganiu sukcesów. Uwielbia naukę języków obcych. W tym momencie podnosi swoje umiejętności z języka niemieckiego. W wolnym czasie lubi śpiewać, grać na gitarze, wspinać się po górach oraz chodzić do sauny.

Języki: polski, niemiecki, angielski

rafal-guzik_largeThumb

Rafał Guzik

/ Customer Success Manager

Rafał Peno

/ Customer Success Manager

Połączenie Zarządzania oraz rozwoju Technologii od zawsze inspirowało drugiego Rafała, a trzeciego managera dbającego o sukces klienta w naszej firmie. Teorie zagłębił na Politechnice Wrocławskiej, którą z sukcesem stosuje w codziennej pracy. Za cel stawia sobie wsparcie i bezpieczeństwo realizacji projektów. Interesuję się technologią i motoryzacją.

Języki: polski, niemiecki, angielski

rafal-peno-1-wybrane_largeThumb

Rafał Peno

/ Customer Success Manager

meet us – Customer Success Manager

play-button

Tech liderzy

C#

Michał Sadowski

/ Senior .Net Software Engineer

Senior .NET Developer, specjalizujący się w technologiach desktopowych .NET, webowych i optymalizacji SQL. Pracuje w projektach komercyjnych od ponad 13 lat dla wielu klientów na całym świecie. Jego osobiste zainteresowania to technologie, rozwój oprogramowania i gry planszowe.

Języki: polski, angielski

michal-sadowski-2_largeThumb

Michał Sadowski

/ Senior .Net Software Engineer

C#

Paweł Linek

/ Senior .Net Software Engineer

W swojej karierze miał okazję współtworzyć rozwiązania dla branży energetycznej, bankowości inwestycyjnej oraz produkcyjnej. Obecnie pracuje nad rozproszonym systemem automatyzującym produkcję półprzewodników dla jednego z największych na świecie dostawców tego typu produktów. Jego hobby to żeglowanie, motorowodniactwo raz bieganie.

Języki: polski, angielski

pawel-linek_largeThumb

Paweł Linek

/ Senior .Net Software Engineer

Rafal-Guzik

"Na sukces i zadowolenie klienta składa się wiele czynników dlatego wspieram klienta w wielu obszarach. Raz jest to dopasowanie odpowiednich deweloperów dla danego projektu, innym razem szukanie i sugerowanie usprawnień w procesie wytwarzania oprogramowania.

Czasem pomagam też klientowi i deweloperom w rozwiązaniu operacyjnych spraw. Najważniejszy jest dla mnie przede wszystkim częsty kontakt z klientem i deweloperami dzięki czemu mogę szybko wychwycić, co należy poprawić"

Rafał Guzik

Customer Success Manager