Nowa edycja niemieckiego z VM.PL – tym razem zdalnie!

/ 25.05.2020 Aktualności

Stawiamy czoła wyzwaniom – kurs w czasach pandemii

Organizowany przez VM.PL kurs języka niemieckiego dla przedstawicieli branży IT odbył się już dwukrotnie. Zajęcia miały miejsce w siedzibie naszej firmy. Rok 2020 zaskoczył wszystkich trudnościami, które nie pozwoliły nam podjąć się tego zadania w klasycznej formie. Dlatego 21. kwietnia rozpoczął się w pełni zdalny kurs.

Zainteresowanie było większe niż się tego spodziewaliśmy. Postanowiliśmy otworzyć dodatkową grupę, dzięki czemu jeszcze większa liczba specjalistów IT mogła dołączyć do nauki z naszymi lektorkami.

Powstały dwie grupy o poziomie B2 i jedna o poziomie B1. Łącznie 15 osób uczy się, korzystając z platformy Microsoft Teams.

Jakby było tego mało, w tym roku dodatkowo zapewniliśmy kursantom nasz autorski podręcznik do nauki specjalistycznego języka niemieckiego w branży IT, i to za darmo. Przygotowany został przez nasze lektorki, co jest gwarancją jakości. Mamy nadzieję, że kolejne edycje będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem i jeszcze większa liczba osób dostrzeże wartość języka niemieckiego w branży IT.

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)