VM.PL

Intensywny kurs języka niemieckiego dla braży IT – edycja wrześniowa!

/ 28.07.2020
Inicjatywy

Początek roku szkolnego to idealny moment, aby zadbać o edukację nie tylko swoich pociech. Stąd też już we wrześniu w VM.PL rozpoczynamy kolejną edycję kursu online języka niemieckiego dla branży IT, tym razem w formie intensywnej. W planach dużo nowego materiału, grupy na każdym poziomie zaawansowania i częste spotkania (3 razy w tygodniu). Szykuje się pracowity wrzesień, który (mamy nadzieję) zaowocuje podniesieniem wartości uczestników na rynku pracy.

Wiemy, że inwestycja w naukę języków to doskonały sposób na rozbudowanie CV, stąd też przychodzimy z propozycją kształcenia się razem z nami. Branża IT to nasza specjalność, a język niemiecki to nasza codzienność – lepszego miejsca na naukę nie znajdziecie! Zapisz się już dziś!

Więcej informacji i zapisy na: https://niemiecki.vm.pl/ 

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!