VM.PL

Obsługujemy oprogramowanie 5G do zarządzania procesami produkcyjnymi

/ 15.01.2020
Nowe projekty
Nowy projekt w branży półprzewodników

Niedawno rozpoczęliśmy pracę nad zupełnie nowym projektem dla Systema - Art of Automation z siedzibą w Dreźnie. 

Nasz partner z Drezna to jeden z wiodących dostarczycieli usług inżynieryjnych, operacyjnych i łańcucha dostaw. Ich główna działalność to wspieranie klientów w integracji, automatyzacji, wizualizacji i optymalizacji środowiska produkcyjnego. Użytkownicy Systema produkują nową generację filtrów RFFE (Radio Frequency Front End) dla swojego portfolio 5G, które dodatkowo umożliwiają klientom OEM opracowywanie cienkich, wydajnych i energooszczędnych urządzeń wielomodowych 5G, które można skalować oraz opracowywać terminowo.

Nasi wykwalifikowani developerzy pracują (wspólnie z zespołem z Drezna i Regensburga) nad oprogramowaniem do zarządzania procesem produkcyjnym w wytwarzaniu urządzeń półprzewodnikowych. Zadaniem projektu jest automatyzacja linii produkcyjnej: integracja urządzeń, sterowanie procesem produkcyjnym, zarządzanie materiałem.

Projekt ma charakter długoterminowy (przewidywany czas to trwania to aż 5 lat). Nowe oprogramowanie ma na celu pomóc w kompleksowym zarządzaniu produkcją. Podczas jego tworzenia korzystamy z dużej ilości technologii m.in. Java, .NET, SAP, MS SQL, Angular i message-oriented middleware.

Pomimo iż projekt trwa jeszcze stosunkowo krótko, współpraca przebiega bardzo dobrze, a cały proces posuwa się dynamicznie naprzód. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszych efektów!

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!