VM.PL

Rozmowa na temat Nearshoringu z naszym klientem - podcast

/ 02.07.2019
Aktualności
Kolejny zadowolny klient o współpracy z VM.PL

W ostatnim czasie jeden z naszych klientów (firma IT z Drezna) miał okazję wystąpić w podcaście ANALOG FIRST, DIGITAL SECOND. Kanał tworzony przez firmę  SAR Business Solutions  z Drezna regularnie zamieszcza nagrania o tematyce biznesowej skierowane dla przedsiębiorców z branży IT.

W odcinku 28 rozmowa toczy się wokół tematyki Nearshoringu. Nasz klient opowiada przede wszystkim o swoim dotychczasowym doświadczeniu i wrażeniach w pracy w tym modelu. Swoją opinie opiera na kilkuletniej współpracy z naszą firmą.

Rozmówca radzi na co zwrócić uwagę przy wyborze partnera biznesowego oraz przed jakimi najważniejszymi wyzwaniami organizacyjnymi, finansowymi i kulturowy staje przedsiębiorca.

Wyjaśnia również jakie są najbardziej znaczące metody działania Nearshoringu, które przyniosły pozytywne rezultaty w rozwoju jego długoterminowego projektu.

Jest nam wyjątkowo miło, gdyż usłyszeliśmy przy tym mnóstwo pozytywnych zdań o naszej firmie. Cieszymy się, że nasz klient jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z nami i mamy nadzieję na jej pomyślną kontynuację.

Serdecznie zachęcamy do posłuchania całej wypowiedzi tutaj

* podcast jest prowadzony w języku niemieckim

Design, Development, DevOps czy Cloud - jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?

Porozmawiaj ze specjalistami, aby porozmawiać o swoich potrzebach.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Zamów bezpłatną konsultację
Jakub Orczyk

Blog

/ Więcej wpisów na blogu

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!