Rozmowa na temat Nearshoringu z naszym klientem – podcast

/ 01.07.2019 Aktualności

Kolejny zadowolny klient o współpracy z VM.PL

W ostatnim czasie jeden z naszych klientów (firma IT z Drezna) miał okazję wystąpić w podcaście ANALOG FIRST, DIGITAL SECOND. Kanał tworzony przez firmę  SAR Business Solutions  z Drezna regularnie zamieszcza nagrania o tematyce biznesowej skierowane dla przedsiębiorców z branży IT.

W odcinku 28 rozmowa toczy się wokół tematyki Nearshoringu. Nasz klient opowiada przede wszystkim o swoim dotychczasowym doświadczeniu i wrażeniach w pracy w tym modelu. Swoją opinie opiera na kilkuletniej współpracy z naszą firmą.

Rozmówca radzi na co zwrócić uwagę przy wyborze partnera biznesowego oraz przed jakimi najważniejszymi wyzwaniami organizacyjnymi, finansowymi i kulturowy staje przedsiębiorca.

Wyjaśnia również jakie są najbardziej znaczące metody działania Nearshoringu, które przyniosły pozytywne rezultaty w rozwoju jego długoterminowego projektu.

Jest nam wyjątkowo miło, gdyż usłyszeliśmy przy tym mnóstwo pozytywnych zdań o naszej firmie. Cieszymy się, że nasz klient jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z nami i mamy nadzieję na jej pomyślną kontynuację.

Serdecznie zachęcamy do posłuchania całej wypowiedzi tutaj

* podcast jest prowadzony w języku niemieckim

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)