VM.PL

Wystąpienie w Berlinie i udział w SIBB Summit 2019

/ 20.05.2019
Wydarzenia

6 czerwca wybieramy się do wraz z 10 innymi członkami wrocławskiego clustra ITCorner do Berlina. Odbędzie się tam wydarzenie organizowane przez stowarzyszenie SIBB, którego także stanowimy część.

Zaczniemy od spotkania niemiecko-polskich organizacji otoczenia biznesu w ratuszu miejskim, którego motywem przewodnim będzie temat „Dwa kraje – jedna gospodarka”. W samo południe nasz członek zarządu, Jakub Orczyk wygłosi w imieniu IT Corner prezentację w języku gospodarzy. Omówione zostaną m.in. działalność i historia clustra, a także korzyści ze współpracy pomiędzy firmami polskimi i niemieckimi, czego doskonały przykład stanowi VM.PL.

Wieczorem tego samego dnia również wspólnie z ITCorner będziemy uczestniczyć w SIBB Summit 2019. Wydarzenie będzie koncentrować się na podsumowaniu ubiegłorocznych działań SIBB, a także na wymianie intelektualnej pomiędzy entuzjastami z branży IT.

Naszym celem jest jak najlepsza promocja rodzimego stowarzyszenia, wymiana wspólnego doświadczenia oraz zdobycie nowych kontaktów biznesowych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i spotkania z nami.

Więcej informacji oraz bilety na wydarzenie:

https://www.eventbrite.de/e/sibb-summit-2019-tickets-55282219607

Bardzo chętnie odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście poznać Twoje potrzeby oraz przedstawić Ci możliwości i korzyści naszej potencjalnej współpracy.

Jakub Orczyk
Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL
Jakub Orczyk

Umówmy się na spotkanie!

Z przyjemnością odwiedzimy Cię w Twoim biurze. Pozwoli nam to osobiście przedyskutować możliwości i korzyści współpracy.

Jeśli chcesz się z nami umówić na spotkanie, zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu.

* Prosimy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola.
Umówmy się na spotkanie!