Wystąpienie w Berlinie i udział w SIBB Summit 2019

/ 19.05.2019 Aktualności

6 czerwca wybieramy się do wraz z 10 innymi członkami wrocławskiego clustra ITCorner do Berlina. Odbędzie się tam wydarzenie organizowane przez stowarzyszenie SIBB, którego także stanowimy część.

Zaczniemy od spotkania niemiecko-polskich organizacji otoczenia biznesu w ratuszu miejskim, którego motywem przewodnim będzie temat „Dwa kraje – jedna gospodarka”. W samo południe nasz członek zarządu, Jakub Orczyk wygłosi w imieniu IT Corner prezentację w języku gospodarzy. Omówione zostaną m.in. działalność i historia clustra, a także korzyści ze współpracy pomiędzy firmami polskimi i niemieckimi, czego doskonały przykład stanowi VM.PL.

Wieczorem tego samego dnia również wspólnie z ITCorner będziemy uczestniczyć w SIBB Summit 2019. Wydarzenie będzie koncentrować się na podsumowaniu ubiegłorocznych działań SIBB, a także na wymianie intelektualnej pomiędzy entuzjastami z branży IT.

Naszym celem jest jak najlepsza promocja rodzimego stowarzyszenia, wymiana wspólnego doświadczenia oraz zdobycie nowych kontaktów biznesowych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i spotkania z nami.

Więcej informacji oraz bilety na wydarzenie:

https://www.eventbrite.de/e/sibb-summit-2019-tickets-55282219607

Kategoria: Aktualności


Design, Development, DevOps czy Cloud – jakiego zespołu potrzebujesz, aby przyspieszyć pracę nad swoimi projektami?
Porozmawiaj o swoich potrzebach z naszymi specjalistami.

Jakub Orczyk

Członek zarządu / Dyrektor sprzedaży
VM.PL

Zamów bezpłatną konsultację
kuba (1)